Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria : Konferencje i seminaria – Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KNoP - Katedra Prawa Administracyjnego i Finansów Przedsiębiorstwa - Konferencje i seminaria
 

 Konferencje i seminaria

 
wymiar sprawiedliwosci-w-dobie-oczekiwan-spolecznych-czesc-II.png

W dniu 22.06.2016 r. odbyła się zorganizowana przez Szkołę Główną Handlową, Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie (Katedrę Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw oraz Instytut Rynków i Konkurencji) II Konferencja naukowa z cyklu: Budowanie wartości wymiaru sprawiedliwości – wymiar prawny, zarządczy i ekonomiczny pt. Wymiar sprawiedliwości  w dobie oczekiwań społecznych – przeciwdziałanie narastaniu niestabilności.
 
Celem konferencji było przedstawienie wyników badań prowadzonych w ramach badań statutowych Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH pt. Narastanie niestabilności w gospodarce globalnej  i jej wpływ na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce. Cz. III KNOP/S15/01/15 Rola wymiaru sprawiedliwości w ograniczaniu niestabilności w gospodarce.  
   

 
 
 
 
 
 
Organizatorzy: Instytut Kapitału Ludzkiego, Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Katedra Ekonomiki Integracji Europejskiej Wydział Ekonomiczny Uniwersytet Gdański.
 
Artykuł z Gazety SGH poświęcony Konferencji.