Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Kolegium Zarządzania i Finansów :

Kolegium Zarządzania i Finansów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Kolegium Zarządzania i Finansów
 

 Kolegium Zarządzania i Finansów

 

Kolegium Zarządzania i Finansów jest jednostką naukową zrzeszającą 5 Instytutów i 7 Katedr. Liczna kadra naukowa powoduje, że jest ono ​​potężnym ośrodkiem SGH zarówno pod względem oferty dydaktycznej, jak i potencjału naukowo-badawczego. W Kolegium Zarządzania i Finansów pracują liczni specjaliści z ekonomii, finansów i nauk o zarządzaniu. Posiadają oni bogaty dorobek naukowy i wszechstronne doświadczenie praktyczne.

Badania i zajęcia dydaktyczne prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

W Kolegium Zarządzania i Finansów wydawane są dwa zeszyty naukowe: Studia i Prace (SiP KZiF) oraz Journal of Management of Financial Sciences (JMFS KZiF)

Kolegium Zarządzania i Finansów posiada kategorię naukową A

Kolegium prowadzi stacjonarne i niestacjonarne studia doktoranckie a także 60 studiów podyplomowych.

 

 Informacje

 

WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA SSD W KZiF

WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA SSD W KZiF

więcej

​Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie nr 4 Okręgowej Komisji Wyborczej dla V. okręgu wyborczego nauczycieli akademickich Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej z dnia 3 grudnia 2018 r. w sprawie wyniku wyborów uzupełniających elektora uczelnianego spośród nauczycieli akademickich Kolegium Zarządzania i Finansów posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego.

więcej

XXVI SYMPOZJUM NAUKOWE KZIF

XXVI Sympozjum Naukowe Kolegium Zarządzania Finansów pt.: „Ekonomia i finanse oraz nauki o zarządzaniu i jakości. Wyzwania, dylematy i praktyczne zastosowania” odbędzie się w dniach 10 - 12 czerwca 2019 r.​

więcej

V seminarium GOSPODARKA CYFROWA 4.0

Temat: Jak wprowadzić sztuczną inteligencję do programu dydaktycznego w uniwersytecie ekonomicznym?

więcej

Best Paper Award na konferencji SIBR w Hongkongu

​Miło nam jest poinformować, że artykuł autorstwa prof. Małgorzaty Iwanicz-Drozdowskiej oraz prof. Bartosza Witkowskiego pt.: „Resolution Regime and Balance Sheet Structures of European Banks: The Determinants of Loss Events and Decreases in Profits" został uznany za najlepszy na konferencji SIBR w Hongkongu.

więcej

Badania naukowe

Badania prowadzone przez pracowników i doktorantów Kolegium Zarządzania i Finansów dotyczą ważnych zagadnień teoretycznych w ramach nauk ekonomicznych i nauk prawnych. Mają również wymiar empiryczny, co jest istotne z punktu widzenia funkcjonowania gospodarki oraz działalności podmiotów gospodarczych.

więcej

 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Czasopisma

 
 

 Dziekan Kolegium

 
 

 Struktura