Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

II Warsztaty Metodyczne dla Doktorantów DWARF

2019-07-09 KTZ kategoria: warsztat 

Zapraszamy 

na II Warsztaty Metodyczne dla Doktorantów DWARF – Doctoral Workshop and Research Forum w dyscyplinie naukowej nauki o zarządzaniu i jakości

Temat przewodni: Biznes, społeczeństwo, środowisko

 15.11.2019 Aula I bud.C SGH w Warszawie

Seminarium przeznaczone jest dla doktorantów i młodych naukowców, którzy chcą zaprezentować koncepcje i wyniki swoich badań oraz zebrać informacje zwrotne na ich temat od obecnych na warsztatach profesorów i pracowników naukowych czołowych polskich uczelni ekonomicznych. Idea seminarium opiera się na formule swobodnej wymiany myśli, wzajemnej inspiracji, poszukiwania najlepszych rozwiązań dla prezentowanych opracowań. Zadaniem seminarium jest przede wszystkim dać możliwość naukowego rozwoju młodym naukowcom zajmującym się badaniami w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. Uczestnicy powinni móc skonfrontować swoją pracę naukową na różnym etapie zaawansowania z wymaganiami i rekomendacjami bardziej doświadczonych kolegów, w wielu przypadkach prawdopodobnych przyszłych recenzentów ich prac naukowych.

Obszary tematyczne obejmują całe spektrum zagadnień związanych z dyscypliną nauk o zarządzaniu i jakości. Tematem przewodnim  jest: Biznes, społeczeństwo, środowisko.

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium nie tylko doktorantów, ale także doświadczonych badaczy – mentorów, profesorów, aby dzielili się swoimi doświadczeniami z młodymi badaczami.

Seminarium jest II edycją wydarzenia zorganizowanego w grudniu 2018 roku przez Katedrę Projektowania Systemów Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. 

W zeszłorocznej edycji wzięli udział przedstawiciele sześciu polskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie​

Udział w seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji online.

 https://ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KZiF/struktura/KTZ/konferencje/Strony/Warsztaty.aspx​


 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia