Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Postępowania o nadanie tytułu profesora :

Postępowania o nadanie tytułu profesora – Kolegium Zarządzania i Finansów | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Postępowania o nadanie tytułu profesora
 

 Postępowanie o nadanie tytułu profesora

 

Uchwała Senatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Panu dr hab. Krzysztofowi Borowskiemu (pdf) 

Uchwała Senatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Pani dr hab. Ewie Miklaszewskiej (pdf)

Uchwała Senatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Panu dr hab. Adamowi Śliwińskiemu (pdf)

Uchwała Senatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Panu dr hab. Jarosławowi Karpaczowi (pdf)

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Panu dr hab. Markowi Rockiemu (pdf)

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Pani dr hab. Janie Pieriegud (pdf) 

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora Pani dr hab. Marii Aluchnie (pdf) 

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora nauk ekonomicznych Pani dr hab. Agnieszce Sopińskiej (pdf)

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora nauk ekonomicznych Panu dr hab. Janowi Komorowskiemu (pdf)

Uchwała Rady Kolegium Zarządzania i Finansów w sprawie poparcia wniosku o nadanie tytułu naukowego profesora nauk ekonomicznych Pani dr hab. Teresie Taranko (pdf)

 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.