Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Instytut Ekonomii Politycznej, Prawa i Polityki Gospodarczej :

Instytut Ekonomii Politycznej, Prawa i Polityki Gospodarczej
 

 Zasoby

 
  
Opis
  
Gazeta Bankowa” wybrała najlepszych menedżerów i najskuteczniej oraz najbezpieczniej zarządzane banki. Nagrodę specjalną Bankowego Menedżera Roku 2020 otrzymał prof. Adam Glapiński, prezes Narodowego Banku Polskiego.
 
  
Kancelaria prof. Tomasza Siemiątkowskiego wśród najlepszych w Polsce
Autor
Gazeta SGH
Dodano
16.06.2021
FacebookTwitterEmail
 
Kancelaria Głuchowski Siemiątkowski Zwara została liderem 18. edycji rankingu kancelarii w dziedzinie „Prawo spółek i prawo handlowe” organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Ponadto prof. Tomasz Siemiątkowski został wybrany indywidualnie liderem w tej dziedzinie.
Ranking ma na celu wyłonienie najlepszych kancelarii, które udzielają wsparcia prawnego instytucjom i firmom w różnych obszarach życia gospodarczego. Wskazuje także kondycję poszczególnych kancelarii na tle konkurencji oraz trendy na rynku usług prawnych.
Dr hab. Tomasz Siemiątkowski, prof. SGH, jest kierownikiem Katedry Prawa Gospodarczego w Kolegium Zarządzania i Finansów, wykładowcą prawa gospodarczego i prawa handlowego. W praktyce adwokackiej koncentruje się na obszarach fuzji, przejęć i restrukturyzacji, prawa rynku kapitałowego, arbitrażu, prawa korporacyjnego oraz prawa medycznego i energetycznego.
Więcej informacji
                                      
 
 
 

 Wydarzenia