Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Publikacje :

Publikacje – Zakład Polityki Gospodarczej | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

KZiF - Katedra Polityki Gospodarczej - Publikacje
 

 Polityka Gospodarcza

 
​​Czasopismo „Polityka Gospodarcza” jest reaktywowanym przedwojennym czasopismem, które ukazywało się w Polsce do 1939 r. Po długiej przerwie zaczęło być ono wydawane przez ówczesną Katedrę Polityki Gospodarczej w 1999 r. Poprzedni numer czasopisma (20) został opublikowany w 2010 r. i nastąpiła przerwa w jego wydawaniu do 2014 r., co wynikało z różnych powodów.  

W 2013 r. podjęte zostały intensywne działania zmierzające do przywrócenia praktyki wydawania czasopisma, tym razem w ramach powstałego w miejsce dawnej Katedry Zakładu Polityki Gospodarczej powołanego 10 grudnia 2013 r. w Instytucie Ekonomii Politycznej, Prawa i Polityki Gospodarczej.
        
Naszą ambicją jest nie tylko szybki powrót na rynek wydawniczy, ale przede wszystkim utrzymanie wysokiego poziomu merytorycznego czasopisma, pozyskanie szerokiego kręgu dawnych oraz nowych Czytelników i Autorów oraz szybkie wspinanie się na szczyty hierarchii rankingowej.

ORIENTACYJNE WSKAZÓWKI DLA AUTORÓW ARTYKUŁÓW ZGŁASZANYCH DO „POLITYKI GOSPODARCZEJ”

Generalnie naszą zasadą jest szanowanie inwencji twórczej Autorów, dlatego zgłaszamy tylko bardzo ogólne wskazówki odnośnie parametrów nadsyłanych artykułów, a i te prosimy traktować jako sugestie.

 

 

Objętość: ok. 12 stron;

 

Czcionka: 12 Times New Rom;

 

Odstęp między wierszami: 1.5;

 

Stałe elementy tekstu: Streszczenie w jęz. polskim i angielskim; Bibliografia;

 

Forma składania: tradycyjna (nośnik + 2 egz. wydruku) na adres Zakładu Polityki Gospodarczej SGH lub elektroniczna na adres emailowy Zakładu.

  
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.