Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

[ZMIANA TERMINU]MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PODATKOWA

2020-02-14 kategoria: konferencja  
Z przykrością informujemy, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie, organizatorzy międzynarodowej konferencji podatkowej pt: “Changing the Global Tax Landscape for Foreign Direct Investments: The Importance of Economic Substance” zaplanowanej na 13 marca 2020 roku, podjęli decyzję o jej odwołaniu i przeniesieniu na inny termin.
Decyzja ta jest podyktowana względami bezpieczeństwa i wynika z rekomendowanych przez administrację państwa i władze samorządowe działań prewencyjnych wobec zagrożenia epidemiologicznego, a także zaleceń Rektora Szkoły Głównej Handlowej z dnia 10.03.2020 r.
Ogromna liczba ponad 200 zarejestrowanych uczestników jest dowodem na to, że tematyka konferencji oraz wybitne grono mówców i prelegentów spotkały się z szerokim zainteresowaniem. Dlatego Organizatorzy deklarują, że dołożą starań, aby wydarzenie to odbyło się, w niezmienionym zakresie i składzie, w najbliższym możliwym terminie, o którym poinformują niezwłocznie.
 
 
 
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.