Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje podatkowe :

Międzynarodowa Konferencja Podatkowa

Konferencje podatkowe
 

 MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PODATKOWA 13 MARCA 2020

 


Z przykrością informujemy, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie, organizatorzy międzynarodowej konferencji podatkowej pt: “Changing the Global Tax Landscape for Foreign Direct Investments: The Importance of Economic Substance” zaplanowanej na 13 marca 2020 roku, podjęli decyzję o jej odwołaniu i przeniesieniu na inny termin.
Decyzja ta jest podyktowana względami bezpieczeństwa i wynika z rekomendowanych przez administrację państwa i władze samorządowe działań prewencyjnych wobec zagrożenia epidemiologicznego, a także zaleceń Rektora Szkoły Głównej Handlowej z dnia 10.03.2020 r.
Ogromna liczba ponad 200 zarejestrowanych uczestników jest dowodem na to, że tematyka konferencji oraz wybitne grono mówców i prelegentów spotkały się z szerokim zainteresowaniem. Dlatego Organizatorzy deklarują, że dołożą starań, aby wydarzenie to odbyło się, w niezmienionym zakresie i składzie, w najbliższym możliwym terminie, o którym poinformują niezwłocznie.  
 
Składnik Web Part nie może odnaleźć formularza programu InfoPath w podanej lokalizacji. Z lokalizacją nie jest skojarzony formularz programu InfoPath lub znajduje się ona w innej witrynie. Zmodyfikuj właściwości składnika Web Part i wybierz listę lub bibliotekę w bieżącej witrynie.