Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 Nr 3. JAKIE SĄ GRANICE WZROSTU WZROSTU? OPOWIADA PANI KATARZYNA KRAWCZYK, Dyrektor finansowy w Unilever Polska. 28-04-2014

 

28 kwietnia 2014 roku w Katedrze Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie członkowie Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości mieli okazję uczestniczyć w kolejnym już „Spotkaniu przy kawie”. Gościem spotkania była Pani Katarzyna Krawczyk - dyrektor finansowy w Unilever Polska.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją modelu biznesowego firmy, do którego powinny dążyć wszystkie oddziały. Pani Dyrektor Katarzyna Krawczyk wyraźnie podkreślała starania Unilever Polska​ w zakresie współpracy z dostawcami, klientami i konsumentami w celu rozwijania działalności, przy jednoczesnym obniżaniu jej negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Można było się również dowiedzieć, w jaki sposób firma sprawdza, w którym momencie łańcucha wartości wpływ na środowisko jest największy, aby tam skoncentrować wysiłki. Nie zabrakło przykładów bazujących na doświadczeniach zawodowych prelegenta.

Następnie uczestnicy spotkania mieli okazję poznać strategię zdobywania pozycji lidera przez Unilever Polska. Słuchaczy zaintrygował również opis typowego dnia dyrektora finansowego w korporacji. 

W kolejnej części spotkania Pani Dyrektor Katarzyna Krawczyk zapewniła słuchaczy, że połączenie życia prywatnego z zawodowym jest jak najbardziej możliwe, czego ona jest najlepszym przykładem. 

      DSC04286.JPG

 
dr Hanna Bystrzycka
Katedra Rachunkowości SGH