Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 Nr 4. MERGERS OR ACQUISITIONS? THAT IS THE QUESTION! GOŚĆ SPECJALNY: PANI KATARZYNA OSTAP-TOMANN, Dyrektor Finansów i Kontrolingu Cyfrowy Polsat SA. 24-11-2014

 


    P1010390.jpg
24 listopada 2014 r. miało miejsce, zorganizowane tym razem we współpracy z ACCA, "Spotkanie przy kawie w Katedrze Rachunkowości".  

Gościem na czwartym już spotkaniu była pani Katarzyna Ostap-Tomann, Dyrektor Finansów i Kontrolingu w Cyfrowym Polsacie oraz Dyrektor Finansowy Telewizji Polsat.
   
Ze względu na uczestnictwo w spotkaniu, obok studentów działającego przy Katedrze Rachunkowości Studenckiego Koła Rachunkowości, studentów anglojęzycznego kierunku Finance and Accounting, odbyło się ono w języku angielskim.

Spotkanie miało charakter prezentacji przez panią Katarzynę Ostap-Tomann, niekiedy bardzo trudnych obszarów fuzji i przejęć z punktu widzenia teorii, ale przede wszystkim okiem praktyka, zmagającego się z tymi zagadnieniami na co dzień. Sposób prezentacji problemu i włączanie słuchaczy do dyskusji pokazało ogromne doświadczenie i pasję naszego Gościa.

Uczestnicy spotkania byli również zainteresowani ścieżką zawodową gościa, która jest bardzo bogata.


 
dr Hanna Bystrzycka
koordynator SPKwKR z ramienia Katedry Rachunkowości SGH 
hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl
          
              P1010399.JPGP1010393.jpg