Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 Nr 5. IS ETHICS IN BUSINESS NOT ENOUGH? WHY IS FORENSICS NECESSARY? Special guest: Mr. DUNG ANH TRAN, EY Assurance & Advisory. 16-04-2015

 
Zainagurowane w maju 2013 roku przez prof. dr hab. Annę Karmańską  Spotkania przy kawie, wraz z przekształceniem się Katedry Rachunkowości w Instytut Rachunkowości, przybrały formę Otwartych seminariów akademickich w Instytucie Rachunkowości SGH. 
    
Pierwsze seminarium, w nowej odsłonie, odbyło się 16 kwietnia 2015 roku. 
    
Tym razem gościem studentów oraz Instytutu Rachunkowości SGH był Pan Dung Anh Tran, Senior Consultant in Fraud Investigation & Dispute Services of Ernst&Young Warsaw. Pan Dung Anh Tran, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Zarządzanie i Marketing, członkiem Instytutu Audytorów Wewnętrznych oraz Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. 
    
Prelegent posiada szerokie doświadczenie w obszarze badań nad oszustwami finansowymi, jak również w audycie zewnętrznym i audycie wewnętrznym. 
    
Po teoretycznym wprowadzeniu w tematykę oszustw finansowych, uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z ciekawymi przykładami, z którymi Pan Tran spotkał się w swojej pracy w podczas prowadzenia audytu śledczego. Szczególnie ta część spotkania zainspirowała słuchaczy do zadawania licznych pytań i było przyczyną przedłużenia się miłego spotkania poza zaplanowany czas.

dr Hanna Bystrzycka
koordynator OSAwIR z ramienia Instytutu Rachunkowości SGH 
hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl