Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 Nr 6. CAREER - YES. BUT REASONABLE AND WITH THE BEST. Special guest: Mr. Shane Balzan, Head of Syllabus Development, CIMA. 20-10-2015

 

20151020_174452 (2).jpg


Specjalnym gościem 6. Otwartego Seminarium Akademickiego w Instytucie Rachunkowości, w dniu 20 października 2015 roku, był Pan Shane Balzan, Head of Syllabus Development, CIMA (Chartered Institute of Management Accountants  to największa profesjonalna organizacja zrzeszająca ekspertów z dziedziny rachunkowości zarządczej).
  
Seminarium przebiegało pod hasłem "Career – Yes. But Reasonable and with the Best".
  
Pan Shane Balzan dynamicznie i ciekawie przedstawił wszystkim zgromadzonym na spotkaniu historię swojego życia prywatnego oraz ścieżkę kariery zawodowej, która doprowadziła go do obecnie zajmowanej pozycji w CIMA. Studia i początki kariery zawodowej naszego gościa nie były związane z rachunkowością; podejmował pracę w firmach z różnych branż i piastował różne stanowiska. Jednak, jak sam podkreślił, każdy z etapów jego życia zawodowego przyczyniał się do nieustającego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji.
  
Na spotkanie przybyli studenci, zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, którzy  z zaciekawieniem wsłuchiwali się w prelekcję, a następnie zadawali szereg pytań dotyczących możliwości rozwoju zawodowego w ramach CIMA. Szczególne zainteresowanie budziły zasady zdobywania globalnych kwalifikacji w ramach oferowanych przez SGH programów CIMA. 
  
Tego rodzaju spotkania z przedstawicielami profesji ekonomicznych ukazują studentom SGH możliwości kształtowania swojej ścieżki zawodowej w przyszłości i mamy nadzieję utwierdzają ich w przekonaniu, że wybrali karierę rozsądnie i najlepszymi.
IMG_0441 (1).JPG
 ​                                       

dr Hanna Bystrzycka
koordynator OSA w IR z ramienia Instytutu Rachunkowości SGH
hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl