Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 Nr 8. Miękkie versus twarde”. Gość specjalny: Pani URSZULA GĄSIOR - An Independent Certified Coach, Teacher and Speaker, The John Maxwell Team. 24-10-2016

 
Na 8. Otwarte Seminarium Akademickie w Instytucie Rachunkowości, w dniu 24 października 2016 roku, tym razem przybyła Pani Urszula Gąsior - An Independent Certified Coach, Teacher and Speaker, The John Maxwell Team.
​ 
Hasło przewodnie seminarium brzmiało „MIĘKKIE VERSUS TWARDE”.

Pani Urszula Gąsior jest przykładem osoby o bardzo ciekawym życiorysie zawodowym, który ilustruje ewolucję jej zainteresowań i pasji. Po ukończeniu studiów rozpoczęła ścieżkę kariery zawodowej od pracy w audycie, przechodząc sukcesywnie od pracy jako asystent do stanowiska menadżera. Po sześcioletniej przygodzie z finansami przeszła na stronę biznesową, pracując w obszarze doradztwa strategicznego.

Po nabyciu wielu umiejętności twardych w dotychczasowej pracy, czując potrzebę nieustannego rozwoju, Pani Urszula Gąsior skierowała swą uwagę na rozwijanie umiejętności miękkich i również zaczęła pracować nad rozwojem przywództwa, czerpiąc z nauk i John’a Maxwella’a.
  
Podczas spotkania nasz gość poprowadził warsztaty na temat umiejętności miękkich, w które bardzo zaangażowali się obecni na spotkaniu studenci. Gdyby nie bardzo późna godzina, warsztaty trwałyby jeszcze długo, gdyż były bardzo ciekawe i wywołały wiele pytań. Na podsumowanie spotkania, każdy z uczestników wypowiedział się na temat inspiracji, jakie obudziły się u niego po zakończeniu warsztatów.
  
Twarde czy miękkie?  – każdy rodzaj umiejętności może się przydać w życiu zawodowym i prywatnym i nie należy ich zaniedbywać, dbając o swój nieustanny rozwój.

​ 
dr Hanna Bystrzycka
koordynator OSA w IR z ramienia Instytutu Rachunkowości SGH
hanna.bystrzycka@sgh.waw.pl