Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

KONKURS DLA STUDENTÓW Z CENNYMI NAGRODAMI - CGMA EMERGING LE

2020-05-05 kategoria: informacja 

​Szanowni Państwo, 

Mam przyjemność poinformować Państwa, że w roku 2020 studenci SGH z Programu SGH&CIMA po raz pierwszy będą mieli możliwość przystąpienia do organizowanego przez CIMA konkursu zatytułowanego CGMA Emerging Leaders Competition. Konkurs ma charakter międzynarodowy, startują w nim studenci z różnych uniwersytetów na świecie, m.in. z Polski, Słowacji, Czech, Bułgarii, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Rosji, Gruzji, Ukrainy. 

Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w załączonym pliku! Mentorem grup z SGH zgodziła się zostać Pani Astrid Zakrzewska, która będzie służyła swoją wiedzą i wsparciem! 

Gorąco zachęcam Państwa do wystartowania w konkursie. Chętnych studentów studiów licencjackich uprzejmie proszę o mailowe zgłoszenia udziału w konkursie do koordynatora Programu SGH&CIMA dr Magdaleny Giedroyć - na adres mgiedr@sgh.waw.pl do 10 maja 2020 roku. 

Dla członków zwycięskiej drużyny obok wartościowych nagród rzeczowych są przewidziane praktyki u akredytowanych przez CIMA pracodawców, którymi są znane i cenione korporacje polskie i międzynarodowe. 

Celem konkursu jest wyłonienie przez organizatorów konkursu i akredytowane przez CIMA uczelnie, na etapie studiów licencjackich, leaderów biznesu jutra. Jest to dla Państwa wyjątkowa okazja do rozwinięcia i zaprezentowania swoich talentów z obszaru finansów i zarządzania biznesem. 

Pozdrawiam serdecznie 

Magdalena Giedroyć

1.  Competition structure EU (1) CIMA.pdf1. Competition structure EU (1) CIMA.pdf

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia