Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Wydarzenie: [CIMA] University Management Accounting Day CEE

2020-10-20 kategoria: informacja 

​21 października spotkaj się z biznesem i rachunkowością zarządczą i wraz ze swoim zespołem przystąp do międzynarodowego pojedynku CIMA Business Game. Zyskaj przewagę już dziś!

Wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i zarządzaniu zapraszamy na kolejną edycję University Management Accounting Day CEE – wydarzenie organizowane na uczelniach partnerskich przez CIMA, dedykowane studentom studiów licencjackich i magisterskich kierunków związanych z finansami i rachunkowością.

W tym roku wydarzenie odbędzie się całkowicie online. Specjalnie dla studentów przygotowaliśmy interesujące spotkanie na temat rachunkowości zarządczej: „Human Signals: New patterns of behavior and the accounting profession [the COVID-19 crisis]”.

Studenci będą mogli wziąć udział w CIMA Business Game, czyli w interaktywnej rywalizacji online między studentami z 16 uczelni biorących udział w wydarzeniu! Wraz ze swoim zespołem będziesz mógł popracować nad case study i rozwiązać wskazane problemy. Poznasz także tegorocznych Ambasadorów CIMA, którzy zawsze służą odpowiedzią na pytania związane z Programem CIMA na Uczelni.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na​ 

https://www.cimaglobal.com/Our-locations/central-eastern-europe/Events/UMAD/

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia