Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konferencje i seminaria :

Konferencje i seminaria – Instytut Rachunkowości | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

 

 Konferencje i seminaria

 
Szanowni Państwo, 

Uprzejmie informujemy, że Instytut Rachunkowości wspólnie z Instytutem Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych jest organizatorem interesującego międzynarodowego wydarzenia naukowego FINANCE, INNOVATIONS AND INDUSTRIAL MANAGEMENT – FIIM 2017, któremu w tym roku przyświeca hasło: 
 
 Finance and Accounting for the Future Economic World’s Development
 
Czytaj wi​ęcej …​Tradycja organizowania przez Instytut Rachunkowości konferencji naukowych sięga 1953 roku i wiąże się z wydarzeniem naukowym, którego zaistnienie rzutowało na wiele kolejnych dziesięcioleci. Wówczas bowiem Katedra Rachunkowości SGPiS zorganizowała I. Zjazd Pracowników Katedr Rachunkowości z tematem wiodącym Rachunkowość jako nauka, który to Zjazd przerodził się w coroczne konferencje naukowe środowiska akademickiego związanego z rachunkowością: Ogólnopolskie Zjazdy Katedr Rachunkowości. Gospodarzami Zjazdów są kolejno polskie ośrodki akademickie. Tak to trwa od dziesięcioleci. Jubileuszowy 60. Zjazd Katedr Rachunkowości (w 2013 rok) organizował nasz Instytut Rachunkowości. 

Instytut Rachunkowości organizuje wydarzenia naukowe i naukowo-biznesowe, które adresujemy do różnorodnych grup osób zainteresowanych współczesnymi problemami w nauce i praktyce rachunkowości oraz w jej biznesowym, społecznym, technologicznym i innym otoczeniu. 
Informacje dedykowane tym wydarzeniom zamieszczamy na stronach:


Ponadto organizujemy wydarzenia ad hoc, „spontaniczne”, wówczas, gdy z różnych powodów naukowych lub dydaktycznych jakieś „pojedyncze” inicjatywy nas interesują. 
Informację o tych wydarzeniach przedstawiamy poniżej.

One-Day „Pitching Research” Workshop. Wydarzenie to miało miejsce w dniu 23 marca 2016 r. i  wiązało się ze specjalną wizytą w Instytucie Rachunkowości znamienitych profesorów z uczelni australijskich: Georga Tanewskiego (Deakin University), Roberta Faffa i Allana Hodgsona (obaj w UQ Business School, University of Queensland). 

One-Day „Pitching Research” Workshop pomyślany był jako seminarium poprzedzające The 10th International Accounting and Finance Doctoral Symposium, które odbędzie się w naszej Uczelni za rok, w czerwcu 2017 r., a którego współorganizatorem będzie nasz Instytut. Warsztat ten służył przede wszystkim naszym doktorantom, którzy pragnęli zweryfikować swoje pomysły naukowe na międzynarodowym forum.

Czytaj więcej.............
Kolejne warsztaty naukowe ,,Pitching Research ... to an academic expert - a difficult task made easier" z udziałem prof. Roberta Faffa z University of Queensland w Australii odbędą się dnia 12 czerwca 2017 roku w Auli I w budynku C. 


 

 W PRZESZŁOŚCI BYLIŚMY ORGANIZATOREM I GOSPODARZEM

 
 

 WSPÓŁUCZESTNICZYLIŚMY W ORGANIZACJI

 
 
 
 

 Struktura

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.