Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Konferencje i seminaria

 
Tradycja organizowania przez Instytut Rachunkowości konferencji naukowych sięga 1953 roku i wiąże się z wydarzeniem naukowym, którego zaistnienie rzutowało na wiele kolejnych dziesięcioleci. Wówczas bowiem Katedra Rachunkowości SGPiS zorganizowała I. Zjazd Pracowników Katedr Rachunkowości z tematem wiodącym Rachunkowość jako nauka, który to Zjazd przerodził się w coroczne konferencje naukowe środowiska akademickiego związanego z rachunkowością: Ogólnopolskie Zjazdy Katedr Rachunkowości. Gospodarzami Zjazdów są kolejno polskie ośrodki akademickie. Tak to trwa od dziesięcioleci. Jubileuszowy 60. Zjazd Katedr Rachunkowości (w 2013 rok) organizował nasz Instytut Rachunkowości. 

Instytut Rachunkowości organizuje wydarzenia naukowe i naukowo-biznesowe, które adresujemy do różnorodnych grup osób zainteresowanych współczesnymi problemami w nauce i praktyce rachunkowości oraz w jej biznesowym, społecznym, technologicznym i innym otoczeniu. 
Informacje dedykowane tym wydarzeniom zamieszczamy na stronach:


Ponadto organizujemy wydarzenia ad hoc, „spontaniczne”, wówczas, gdy z różnych powodów naukowych lub dydaktycznych jakieś „pojedyncze” inicjatywy nas interesują. 
 
 

 W PRZESZŁOŚCI BYLIŚMY ORGANIZATOREM I GOSPODARZEM

 
 

 WSPÓŁUCZESTNICZYLIŚMY W ORGANIZACJI

 
 
 
 

 Struktura