Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

„Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA”

2016-04-20 kategoria: informacja konferencja „Jeśli chcesz dać sobie intensywny impuls do rozwoju i dokładnie zaplanować ścieżkę zawodową szytą na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań; jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zbudować swoją pozycję przyszłego lidera, to nasza konferencja jest właśnie dla Ciebie!”

"Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA" to wyjątkowa konferencja dla studentów Akredytowanych Programów ACCA, którzy już teraz chcą rozpocząć swoją drogę na szczyt kariery w finansach. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 12-14 maja 2016, a zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia poprzez stronę www.futurecfo.pl. 
 
W ramach konferencji zaplanowane są dwie dwudniowe ścieżki programowe zawierające intensywne szkolenia, interaktywne spotkania z członkami ACCA i pracodawcami oraz praktyczne warsztaty merytoryczne, dostosowane do potrzeb studentów stawiających pierwsze kroki w biznesie. Dla uczestników przygotowano solidną dawkę inspiracji, motywacji i praktycznych wskazówek. Całość odbędzie się pod okiem doświadczonych trenerów i ekspertów z firmy Piasecka&Żylewicz.


Zgłoś się już dziś do udziału w konferencji! Wypełnij formularz na stronie www.futurecfo.pl ​

Nabór trwa do 22 kwietnia do północy.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 maja w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne, a uczestnicy spoza Warszawy mają zapewniony nocleg z 12 na 13 lub z 13 na 14 maja, w zależności od realizowanej ścieżki. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o konferencji, prowadzących i zaproszonych gościach dostępnych jest na stronie www.futurecfo.pl 

Organizatorem konferencji jest ACCA Polska.

Archiwum