Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 CIMA z wizytą w Rektoracie

 
​2016-12-20

​   Pod koniec 2016 roku na ręce Władz Uczelni Szkoły Głównej Handlowej oficjalnie złożyliśmy podziękowanie Koordynator Programu CIMA SGH – prof. dr hab. Annie Karmańskiej, która odpowiada za jego realizację i dba o najwyższą jakość nauczania. Podsumowaliśmy trzecie Forum Rachunkowości w SGH, zorganizowane z inicjatywy Instytutu Rachunkowości  w listopadzie ubiegłego roku, któremu patronowała także CIMA, z udziałem Jakuba Bejnarowicza, szefa CIMA w Europie Środkowo-Wschodniej. Omówiliśmy również dalszą współpracę pomiędzy Uczelnią i Instytutem.

   Instytut CIMA już od kilku lat aktywnie angażuje się we współpracę z Uczelniami w Polsce, nie tylko w zakresie realizacji Programów CIMA, ale także różnorodnych inicjatyw studenckich kół naukowych w obszarze finansów i rachunkowości np. ABC Financial Statements i High School Business Challenge. Studentów, którzy jeszcze nie słyszeli o ww. projektach informujemy, że ABC Financial Statements to możliwość poznania sprawozdań finansowych w kontekście zarządzania strategicznego. W drugim zaś projekcie eksperci CIMA na terenie całej Polski już po raz trzeci, wybiorą zwycięską drużynę, która najlepiej rozwiąże zadania z dziedziny biznesu oparte na formule case study.
 
   Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach na SGH objętych patronatem CIMA.
                                                                                     
 
                                                                                                                                                                                                                                                                             Magdalena Szajda 
                                                                                                                   ​                                                                                                                                                       Ambasador CIMA na SGH

0101740015.JPG
             0101740008.JPG