Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Patronat CIMA nad projektami studenckimi

 
​  CIMA każdego roku rozwija współpracę nie tylko z władzami uczelni SGH i kadrą profesorską, ale także ze studenckimi kołami naukowymi.
 
  Instytut został patronem merytorycznym projektu ,,ABC Financial Statements”, który koordynowany był przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości oraz Klub Inwestora. Wydarzenie miało na celu przybliżenie studentom SGH tematyki analizy sprawozdań finansowych. W ramach współpracy z organizatorami projektu 17 stycznia o godz. 17.30 w Auli VII budynku G odbył się wykład jednego z członków CIMA – Stanley’a Urbana, Członka Komisji Rewizyjnej w Unipetrol. Prelegent, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu przybliży studentom tematykę sprawozdań finansowych w zarządzaniu przedsiębiorstwem od praktycznej strony.
 
  CIMA nawiązała również współpracę ze Studenckim Kołem Naukowym Biznesu przy III edycji konkursu High School Business Challenge. Projekt organizowany przez studentów ma na celu wyłonienie drużyny, która najlepiej rozwiąże zadania z dziedziny biznesu oparte na formule case study. Przedstawiciele oraz członkowie CIMA pełnią rolę konsultantów podczas opracowywania zadań na potrzeby konkursu, a także zasiadają w Jury na II i III etapie. Finaliści zaprezentują swoje rozwiązania przed Jury w kwietniu 2017 roku.