Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 
 
 

 INDUCTION MEETING SGH

 
7 marca o 13:30 w Auli Głównej w budynku G odbyło się Welcome Meeting dla studentów, którzy dołączyli do programu CIMA w Szkole Głównej Handlowej w roku akademickim 2017/18. Wydarzenie miało na celu przedstawienie studentom kluczowych informacji dotyczących Programu, ważnych z punktu widzenia uczestnika.

Spotkanie rozpoczęło się wręczeniem Welcome Letter każdemu uczestnikowi.

Pierwszym prelegentem była pani Sylwia Dubiel – University Partnership Manager CEE, CIMA, która omówiła założenia Programu CIMA na Uczelni, korzyści i obowiązki wynikające dla studentów z tytułu przystąpienia do Programu CIMA, kwestie finansowe oraz zasady odbierania podręczników.

Następnie Ambasador CIMA na SGH Marta Kołsut opowiedziała o stronie internetowej oraz jak korzystać z jej zasobów w celu przygotowania się do egzaminu.

Kolejnym prelegentem była dr Magdalena Giedroyć Koordynator Programu CIMA na SGH, która poinformowała studentów o technicznych aspektach realizacji ścieżki certyfikatu. Przedstawiła również zasady współpracy i obowiązki, jakie posiada uczestnik Programu.

Na koniec wystąpienie pt. „Exam Success Story” wygłosił pan Aleksander Gorczyca Dip MA. Pan Aleksander opowiedział o swoim sukcesie w zdawaniu certyfikacji na poziomie operacyjnym i przekazał studentom cenne wskazówki jak się do tego przygotować.

W ostatniej części spotkania studenci mogli zadać nurtujące ich pytania, mieli szansę uzyskania szczegółowych informacji, dotyczących wymagań, jakie stawia Program, żeby lepiej zrozumieć Program CIMA na Uczelni.

Ambasador CIMA na SGH
Marta Kołsut

        IM 07.03 (2).jpg                            IM 07.03.jpg