Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

SYMPOZJUM NT. STRATEGIA A PROJEKTY

2019-12-19 kategoria: konferencja 

​Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XII Sympozjum Naukowym Instytutu Zarządzania nt. "Strategia a projekty. Współczesne problemy i rozwiązania wdrażania strategii". Będzie to kolejne Sympozjum z naszego cyklu zatytułowanego "Współczesne problemy zarządzania".

Sympozjum poświęcone będzie dyskusji, wymianie wiedzy i doświadczeń dot. tematyki wdrażania strategii, dwuzręczności, zarządzania portfelem oraz strategicznego zarządzania projektami i programami. Liczymy, iż seminarium będzie ciekawym forum dyskusji w gronie naukowców i praktyków na temat skutecznych narzędzi realizacji strategii oraz relacji między zarządzaniem strategicznym, zarządzaniem portfelem i zarządzaniem projektami.

Sympozjum odbędzie się w dniu 17 stycznia 2020 r. w Szkole Głównej  Handlowej w Warszawie, Al. Niepodległości 128, budynek C, sala 1B, w godz.11.00-15.00. (rejestracja od 10.30).


Uczestnictwo w Sympozjum jest bezpłatne. Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonywanie zgłoszeń poprzez rejestrację w systemie rezerwacyjnym Sympozjum: 


Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.