Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Zarządzania Projektami :

Katedra Zarządzania Projektami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Katedra Zarządzania Projektami
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 50 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyło troje asystentów.

 
 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

Podsumowanie projektu „Kierunek na Zarządzanie Projektami!”

24 maja 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji (rocznika) kierunku Zarządzanie Projektami wraz z seminarium podsumowującego doświadczenia i wyniki realizowanego projektu „Kierunek na Zarządzanie Projektami” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Zespoły SGH w międzynarodowym konkursie IPMA

Zespoły SGH, składające się ze studentów kierunku Zarządzanie projektami znalazły się z w pierwszej piątce laureatów w krajowym etapie międzynarodowego konkursu zarządzania projektami IPMA PROJECT MANAGEMENT CHAMPIONSHIP. Jest to pierwsza edycja konkursu, w którym biorą uczestniczą polscy studenci.

więcej

dr hab. Emil Bukłaha w IPMA Task Force Certification Global

Informujemy, że dr hab. Emil Bukłaha, prof. SGH z Katedry Zarządzania Projektami (Instytut Zarządzania) został w dniu 15.04.2021 powołany w skład międzynarodowego zespołu IPMA Task Force Certification Global, który z ramienia organizacji International Project Management Association (IPMA) będzie odpowiadał za przegląd obecnych, propozycje zmian i opracowanie strategii wdrożenia nowych procedur i zasad dotyczących globalnego systemu certyfikacji kompetencji projektowych opartego na modelu IPMA Project Excellence Baseline.

więcej

Porozumienie o współpracy SGH z GPM

Z przyjemnością informujemy, że 2 marca 2021 roku zostało zawarte porozumienie o współpracy między naszą uczelnią a międzynarodową organizacją Green Project Management (GPM) Global z siedzibą w Detroit USA, reprezentowanym przez GPM EMEA z siedzibą w Krakowie. GPM EMEA prowadzi działania promocyjno-informacyjne na rzecz zrównoważonego podejścia do zarządzania projektami na terenie państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce.

więcej

II Konferencja "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami"

8 grudnia 2020 r. miała miejsce organizowana przez Katedrę Zarządzania Projektami (Instytut Zarządzania SGH) II konferencja naukowa z cyklu "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami" pt. "Społeczna odpowiedzialność działalności projektowej”, której partnerami byli Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz IPMA Polska.

więcej

 
 
 

 Kierownik Jednostki

 
 

 Wydarzenia