Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Zarządzania Projektami :

Katedra Zarządzania Projektami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Katedra Zarządzania Projektami
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 50 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyło troje asystentów.

 
 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

Porozumienie o współpracy SGH z GPM

Z przyjemnością informujemy, że 2 marca 2021 roku zostało zawarte porozumienie o współpracy między naszą uczelnią a międzynarodową organizacją Green Project Management (GPM) Global z siedzibą w Detroit USA, reprezentowanym przez GPM EMEA z siedzibą w Krakowie. GPM EMEA prowadzi działania promocyjno-informacyjne na rzecz zrównoważonego podejścia do zarządzania projektami na terenie państw położonych w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i Afryce.

więcej

II Konferencja "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami"

8 grudnia 2020 r. miała miejsce organizowana przez Katedrę Zarządzania Projektami (Instytut Zarządzania SGH) II konferencja naukowa z cyklu "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami" pt. "Społeczna odpowiedzialność działalności projektowej”, której partnerami byli Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz IPMA Polska.

więcej

Absolwenci i doktoranci SGH nagrodzeni w konkursie IPMA

Absolwenci i doktoranci SGH nagrodzeni w konkursie IPMA Project Master Miło nam poinformować, iż w dniu 30 października 2020 roku Kapituła Konkursu Project Master wyłoniła Zwycięzców oraz Wyróżnionych w Konkursie Project Master 2020.

więcej

"Magiel" o kierunku "Zarządzanie Projektami"

W najnowszym numerze "Magla" ukazał się wywiad z dr hab. Pawłem Wyrozębskim, prof. SGH na temat kierunku "zarządzanie projektami" na studiach magisterskich SGH.

więcej

Monografia autorstwa pracowników Katedry nagrodzona

Monografia naukowa Metodyki i standardy zarządzania projektami, PWE, Warszawa 2017 autorstwa pracowników Szkoły Głównej Handlowej: Emila Bukłahy, Katarzyny Jasińskiej, Mateusza Juchniewicza, Witalija Metelskiego, Ewy Sońty-Drączkowskiej, Michała Trockiego i Pawła Wyrozębskiego, pod redakcją naukową Michała Trockiego, uzyskała nagrodę w XIII Konkursie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN na prace naukowe powstałe w latach 2016–2018 w kategorii monografii wieloautorskich.

więcej

 
 
 

 Kierownik Jednostki

 
 

 Wydarzenia