Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 50 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyło troje asystentów.

 
 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

Porozumienie SGH z Aspire Europe

​U progu nowego roku akademickiego z przyjemnością ogłaszamy nowe partnerstwo, które pomoże nam rozwijać najlepsze praktyki zarządzania z perspektywy biznesowej i akademickiej.

więcej

Prace nagrodzone w konkursie Project Master

W XVI edycji konkursu Project Master organizowanym przez International Project Management Association zostały nagrodzone i wyróżnione prace, których opiekunami byli pracownicy SGH.

więcej

Zapraszamy na listopadowe wydarzenia z IPMA Polska

Już 3 listopada br. odbędzie się kolejna edycja Seminarium Project Management Edukacja – cyklicznego wydarzenia, którego celem jest prezentowanie różnych metod i form kształcenia w zakresie zarządzania projektami na etapie edukacji akademickiej.

więcej

Podsumowanie projektu „Kierunek na Zarządzanie Projektami!”

24 maja 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji (rocznika) kierunku Zarządzanie Projektami wraz z seminarium podsumowującego doświadczenia i wyniki realizowanego projektu „Kierunek na Zarządzanie Projektami” organizowanego przez Katedrę Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Zespoły SGH w międzynarodowym konkursie IPMA

Zespoły SGH, składające się ze studentów kierunku Zarządzanie projektami znalazły się z w pierwszej piątce laureatów w krajowym etapie międzynarodowego konkursu zarządzania projektami IPMA PROJECT MANAGEMENT CHAMPIONSHIP. Jest to pierwsza edycja konkursu, w którym biorą uczestniczą polscy studenci.

więcej

 
 
 

 Kierownik Jednostki

 
 

 Wydarzenia