Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Zarządzania Projektami :

Katedra Zarządzania Projektami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Katedra Zarządzania Projektami
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 30 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączył jeden adiunkt i dwóch doktorantów.

 
 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

Dwa kolejne programy na SGH z akredytacją IPMA

Informujemy, że 24 lipca 2019 roku nasza uczelnia uzyskała dwie dodatkowe akredytacje programów nauczania w programie partnerskim IPMA-Student z zakresu zarządzania projektami. Obecnie do tego programu certyfikacji mogą przystąpić wszyscy studenci realizujący specjalność „Zarządzanie projektami”, studenci kierunku studiów „Zarządzanie projektami” oraz słuchacze Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami. Dzięki temu SGH w Warszawie jest pierwszą polską uczelnią z takim zakresem certyfikowanych programów nauczania w zakresie zarządzania projektami.

więcej

Doktoraty Katedry na Święcie SGH 2019

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta SGH wręczone zostały dyplomy doktorskie doktorantom Katedry.

więcej

Konferencja "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami"

W dniach 7-8 maja w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja "Wyzwania nauki o zarządzaniu projektami" pt. Inspiracje i podstawy naukowe zarządzania projektami.

więcej

Absolwenci SGH laureatami konkursu Project Master 2018

W konkursie Project Master 2018 na najlepsze prace z zakresu zarządzania projektami organizowanym corocznie przez International Project Management Association Polska, międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów zarządzania projektami, absolwenci SGH uzyskali nagrody i wyróżnienia. Więcej: http://www.projectmaster.ipma.pl/

więcej

Konferencja z okazji Jubileuszu 10-lecia Katedry

Aktywnym uczestnikiem postępującej projektyzacji gospodarek jest działająca w Szkole Głównej Handlowej Katedra Zarządzania Projektami świętująca jubileusz swojego dziesięciolecia. Z tej okazji w dniach 13-14 marca br. w ośrodku konferencyjnym „Sielanka nad Pilicą”, w Warce odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa pt. „Stan i perspektywy zarządzania projektami” podsumowująca dekadę pracy zespołu kierowanego przez prof. dr hab. Michała Trockiego.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry