Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Katedra Zarządzania Projektami :

Katedra Zarządzania Projektami | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Katedra Zarządzania Projektami
 

 Katedra Zarządzania Projektami

 
Katedra Zarządzania Projektami została utworzona w grudniu 2007 r. Na Kierownika Katedry powołany został prof. dr hab. Michał Trocki. Katedra prowadzi specjalności zarządzania projektami dla studentów studiów magisterskich kierunku Zarządzanie i innych kierunków studiów SGH. Zespół Katedry nieprzerwanie od 2002 r. organizuje i prowadzi Podyplomowe Studia Zarządzania Projektami. Pracownicy Katedry są autorami ponad stu publikacji o zarządzaniu projektami i procesami. Są również praktykami gospodarczymi i członkami międzynarodowych stowarzyszeń fachowych. W ciągu kilku lat działalności w Katedrze zrealizowano ponad 50 projektów badawczych. Katedra stale rozwija swoją działalność dydaktyczną, naukową i badawczą. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyło troje asystentów.

 
 
 
 
English version of our web page can be found here.
 
 

 Informacje

 

"Magiel" o kierunku "Zarządzanie Projektami"

W najnowszym numerze "Magla" ukazał się wywiad z dr hab. Pawłem Wyrozębskim, prof. SGH na temat kierunku "zarządzanie projektami" na studiach magisterskich SGH.

więcej

Prace nagrodzone w konkursie Project Master

Informujemy, że w ogólnopolskim konkursie Project Master na najlepsze prace dyplomowe z zakresu zarządzania projektami w 2019 roku, zorganizowanym przez IPMA Polska, zostali nagrodzeni absolwenci naszej uczelni: - w kategorii prac podyplomowych I miejsce zajęła p. Malwina Rudnik (praca pt. "Człowiek jako najważniejszy czynnik sukcesu wdrożenia zmiany w organizacji na przykładzie projektu ‘Robotyzacja’ w Grupie NEUCA, przy wykorzystaniu metody ADKAR”; promotor dr hab. Emil Bukłaha) - w kategorii prac magisterskich wyróżnienie zostało przyznane p. Wiktorowi de Witte (praca pt. "Zarządzanie Stresem w Zarządzaniu Projektami”; promotor dr Bartosz Grucza) Gratulujemy zwycięzcom.

więcej

Monografia autorstwa pracowników Katedry nagrodzona

Monografia naukowa Metodyki i standardy zarządzania projektami, PWE, Warszawa 2017 autorstwa pracowników Szkoły Głównej Handlowej: Emila Bukłahy, Katarzyny Jasińskiej, Mateusza Juchniewicza, Witalija Metelskiego, Ewy Sońty-Drączkowskiej, Michała Trockiego i Pawła Wyrozębskiego, pod redakcją naukową Michała Trockiego, uzyskała nagrodę w XIII Konkursie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN na prace naukowe powstałe w latach 2016–2018 w kategorii monografii wieloautorskich.

więcej

Dwa kolejne programy na SGH z akredytacją IPMA

Informujemy, że 24 lipca 2019 roku nasza uczelnia uzyskała dwie dodatkowe akredytacje programów nauczania w programie partnerskim IPMA-Student z zakresu zarządzania projektami. Obecnie do tego programu certyfikacji mogą przystąpić wszyscy studenci realizujący specjalność „Zarządzanie projektami”, studenci kierunku studiów „Zarządzanie projektami” oraz słuchacze Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami. Dzięki temu SGH w Warszawie jest pierwszą polską uczelnią z takim zakresem certyfikowanych programów nauczania w zakresie zarządzania projektami.

więcej

Doktoraty Katedry na Święcie SGH 2019

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta SGH wręczone zostały dyplomy doktorskie doktorantom Katedry.

więcej

 
 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.
 

 Wydarzenia

 
 

 Kierownik Katedry