Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Prace nagrodzone w konkursie Project Master

2019-11-25 kategoria: informacja 

Informujemy, że w ogólnopolskim konkursie Project Master na najlepsze prace dyplomowe z zakresu zarządzania projektami w 2019 roku, zorganizowanym przez IPMA Polska, zostali nagrodzeni absolwenci naszej uczelni:

- w kategorii prac podyplomowych I miejsce zajęła p. Malwina Rudnik (praca pt. "Człowiek jako najważniejszy czynnik sukcesu wdrożenia zmiany w organizacji na przykładzie projektu ‘Robotyzacja’ w Grupie NEUCA, przy wykorzystaniu metody ADKAR”; promotor dr hab. Emil Bukłaha)

- w kategorii prac magisterskich wyróżnienie zostało przyznane p. Wiktorowi de Witte (praca pt. "Zarządzanie Stresem w Zarządzaniu Projektami”; promotor dr Bartosz Grucza)

Gratulujemy zwycięzcom.

 

Rozdanie nagród w Konkursie IPMA Project Master 2019 nastąpiło podczas seminarium naukowego IPMA PM Edukacja, zorganizowanego przez IPMA Polska, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Ekonomicznego w Szczecinie oraz Katedrę Zarządzania Projektami SGH w Warszawie w dniu 6 listopada br w SGH. Więcej informacji pod adresem: http://projectmaster.pl​

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.