Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Doktoraty Katedry na Święcie SGH 2019

2019-05-20 kategoria: informacja 

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta SGH wręczone zostały dyplomy doktorskie doktorantom Katedry:

·         Dr Robertowi Lachowi za rozprawę doktorską pt. Dojrzałość projektowa centralnych urzędów polskiej administracji publicznej w kontekście działań cyfryzacyjnych wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Trockiego jako promotora i dr Mateusza Juchniewicza jako promotora pomocniczego.

·         Dr Sławomirowi Wiakowi za rozprawę doktorską pt. Outsourcing i jego rozwój w sektorze szkolnictwa wyższego w Polsce wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Trockiego jako promotora i dr Emila Bukłahy jako promotora pomocniczego.

Podczas uroczystości wręczona została Nagroda Rektora SGH za najlepszy doktorat w dyscyplinie nauk o zarządzaniu w 2018 r. przyznana dr Marcinowi Chomiczowi za rozprawę doktorską pt. Kompetencje polskich kierowników projektów ICT wykonaną pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Trockiego jako promotora i dr hab. prof. SGH Pawła Wyrozębskiego jako  promotora pomocniczego.

Gratulujemy doktorom i ich promotorom!

 swieto sgh.png

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.