Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Zespoły SGH w międzynarodowym konkursie IPMA

2021-05-23 kategoria: informacja 

W pierwszym etapie udział wzięło 25 zespołów, niemal 90 uczestników, reprezentujących ośrodki akademickie z całej Polski. W kwalifikacjach, 24 kwietnia 2021 r. do krajowego finału przeszło pięciu laureatów: dwa zespoły z Szkoły Głównej Handlowej i po jednym z Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Ze strony SGH laury wywalczyli:

 
•    Paweł Kościński, Marta Kupisz, Magdalena Repeć, Jakub Kania
•    Mateusz Pawlikowski, Filip Gul, Anna Ślęzak, Natalia Kostrzewa

W finale krajowym, 15 maja zespoły zmierzą się z czterogodzinnym studium przypadku z zakresu zarządzania projektami. Będą musieli wykazać się zaawansowanymi umiejętnościami i wiedzą z zakresu kierowania złożonymi, niepowtarzalnymi przedsięwzięciami. Wyniki oceny jury (PM Professionals z IPMA Polska) zostaną oficjalnie ogłoszone 29. maja podczas spotkania online. Zwycięska drużyna będzie reprezentować Polskę podczas Międzynarodowego Finału PMC, który odbędzie się w dniach 11-12 września 2021 r. w formie wydarzenia online.
Serdecznie gratulujemy Studentom oraz opiekunowi dr hab. Pawłowi Wyrozębskiemu, prof. SGH z Katedry Zarządzania Projektami w Instytucie Zarządzania SGH.
Trzymamy kciuki za przejście do finału międzynarodowego!
Więcej informacji o konkursie:
 
https://www.become.pm/projectmanagementchampionships
 

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia