Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

Dwa kolejne programy na SGH z akredytacją IPMA

2019-09-26 kategoria: informacja 

„Informujemy, że 24 lipca 2019 roku nasza uczelnia uzyskała dwie dodatkowe akredytacje programów nauczania w programie partnerskim IPMA-Student z zakresu zarządzania projektami. Obecnie do tego programu certyfikacji mogą przystąpić wszyscy studenci realizujący specjalność „Zarządzanie projektami”, studenci kierunku studiów „Zarządzanie projektami” oraz słuchacze Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami. Dzięki temu SGH w Warszawie jest pierwszą polską uczelnią z takim zakresem certyfikowanych programów nauczania w zakresie zarządzania projektami.

6 listopada 2019 roku nasza uczelnia uzyskała potwierdzenie akredytacji kierunku studiów II-go stopnia „Zarządzanie projektami” oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami w programie partnerskim IPMA-Student z zakresu zarządzania projektami.

Program IPMA-Student jest kompleksowym systemem certyfikacji wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania projektami nabytymi w trakcie studiów wyższych, skierowanym do studentów i absolwentów studiów dziennych, zaocznych i podyplomowych. Program jest prowadzony we współpracy pomiędzy wybranymi uczelniami wyższymi a polskim oddziałem International Project Management Association (IPMA​) – międzynarodowej organizacji fachowej, skupiającej ekspertów, praktyków i naukowców zajmujących się zawodowo tematyką zarządzania projektami.
 
Jest to pierwszy tego typu program certyfikacji w Polsce skierowany do studentów i słuchaczy, nie wymagający posiadania doświadczeń w prowadzeniu projektów. Jego celem jest poświadczenie nabycia wiedzy i umiejętności wybranych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami na poziomie wymaganym dla roli członka zespołu projektowego."​

kierunek.png 


pszp.png 


spec.pngArchiwum

 
 
 

 Wydarzenia