Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

PATRONAT KONFERENCJI

  • International Project Management Association Polska
IPMA Polska oferuje czteropoziomowy system certyfikacji IPMA 4-L-C oparty na międzynarodowym standardzie wytycznych kompetencji indywidualnych INDIVIDUAL COMPETENCE BASELINE (ICB) v 4.0 umożliwiający zaplanowanie ścieżki kariery oraz ciągły rozwój zawodowy menedżerom projektów. Jest również organizatorem dorocznej konferencji – najważniejszego w Polsce wydarzenia z dziedziny zarządzania projektami. Organizuje warsztaty, szkolenia oraz spotkania branżowe. Współpracuje z agencjami rządowymi, organizacjami, uniwersytetami, a także firmami szkoleniowymi i konsultingowymi. Wydaje publikacje własne oraz przekłady obcojęzycznych standardów. Stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń pasjonatom zarządzania projektami, wspiera ludzi w zdobywaniu wiedzy i podnoszeniu kompetencji oraz organizacje wdrażające zarządzanie projektowe.

  • Silfra Consulting
Zarządzamy Zmianą. Inicjujemy i wdrażamy strategiczne zmiany w organizacjach.
Silfra Consulting to część BPI Group, międzynarodowej firmy doradczej z siedzibą w Paryżu oraz PROSCI Inc. – globalnego lidera w dziedzinie Change Management, z którego metod korzysta 80% firm z listy Fortune 100. Współpracujemy w zakresie zarządzania zmianą z Microsoft, który stosuje metodykę zarządzania zmianą Prosci we wdrażaniu swoich rozwiązań na całym świecie.
Nasze projekty dotyczą najczęściej transformacji cyfrowej, wdrażania rozwiązań IT, strategii koncentracji na Kliencie, podnoszenia efektywności organizacji i automatyzacji procesów, fuzji i przejęć oraz rozwoju kompetencji do efektywnego zarządzania zmianą.

  • Hadrone
W Hadrone koncentrujemy się na osiąganiu sukcesów przez naszych klientów. Naszym celem jest dostarczenie najlepszego w swojej klasie oprogramowania do zarządzania portfelem projektów i portfelem usług. Chcemy umożliwiać naszym klientom osiąganie ich celów biznesowych poprzez strategiczne dopasowanie i skuteczną realizację, doskonałą współpracę zespołową oraz efektywne wykorzystanie zasobów.

Hadrone_logotype_bgwhite.png