Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

prof. Bogdan Mróz na Cambridge International Symposium

2014-10-07 kategoria: informacja konferencja 

​Na początku września na zaproszenie organizatorów prof. Bogdan Mróz uczestniczył w obradach prestiżowej konferencji Thirty-Second Cambridge International Symposium on Economic Crime. W sympozjum, które odbyło się w University of Cambridge w dniach 1-7 września 2014 r. wzięli udział reprezentanci ponad 100 krajów: naukowcy, przedstawiciele organizacji międzynarodowych (np. OECD) i urzędnicy wysokiego szczebla wielu instytucji i agend rządowych zajmujący się różnymi aspektami przestępczości gospodarczej.
 
Prof. Bogdan Mróz wraz z uznanym światowym autorytetem w dziedzinie badania gospodarki nieoficjalnej, doktorem honoris causa wielu uniwersytetów, prof. Friedrichem Schneiderem oraz prof. Konradem Raczkowskim przygotował i prezentował referat pt. „Shadow Economy and Tax Evasion in the EU: What do we (not) know?” który spotkał się z dużym zainteresowaniem i wzbudził ożywioną dyskusję.

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.