Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Strategii Międzynarodowych :

Zakład Strategii Międzynarodowych | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Zakład Strategii Międzynarodowych
 

 Zakład Strategii Międzynarodowych

 
Zakład Strategii Międzynarodowych został utworzony w dn. 1 czerwca 2017 r. Wywodzi się z Zakładu Zarządzania w Gospodarce, gdzie już od 2005 nieprzerwanie prowadzone były badania nad internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw.
 
Działalność Zakładu Strategii Międzynarodowych koncentruje się wokół zagadnienia szeroko pojętego umiędzynarodowienia przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem strategii działania przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym. W tym obszarze prowadzone są badania naukowe i opracowywane nowe publikacje oraz prowadzona współpraca krajowa i międzynarodowa. Wokół tego tematu koncentrują się również zajęcia pracowników Zakładu prowadzone na wszystkich poziomach studiów.

 

 Informacje

 
 

 Oferta dydaktyczna

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz Pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Need more information?

Fill out the form available on-line. Click WRITE.