Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

The Academy of Business in Society-Spotkanie 11.10.2017

2017-10-06 kategoria: informacja spotkanie 

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich pracowników naukowo-dydaktycznych, a także zajmujących się pozyskiwaniem funduszy unijnych na spotkanie informacyjne z przedstawicielami organizacji ABIS (The Academy of Business in Society), której SGH jest członkiem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.50 w przyszłą środę, 11 października w sali 1b w bud. C. Ze strony ABIS w spotkaniu wezmą udział: Rudi Plettinx (CEO) oraz Ludwig Roger (Manager EU Projects and Funding).

  

ABIS jest organizacją-platformą łączącą swoich członków. Jej podstawowym celem jest wspieranie organizacji członkowskich we wzajemnej współpracy w obszarach nawiązujących do zrównoważonego rozwoju. Ze wsparcia ABIS może korzystać indywidualnie każdy pracownik SGH. Działalność ABIS cały czas ewoluuje, pojawiają się nowe pomysły i projekty nawiązujące do bieżącej sytuacji gospodarczo-politycznej, a także doświadczeń i potrzeb organizacji partnerskich. Kluczowe projekty organizowane obecnie przez ABIS to:

- ABIS  Members Area – internetowa platforma współpracy dla członków umożliwiająca m.in. dostęp do zasobów wiedzy udostępnianych przez członków, budowanie sieci kontaktów, promocję własnych projektów, czy poszukiwanie partnerów.

Fundusze Unijne – indywidualne wsparcie dla członków i organizacji partnerskich w zakresie przygotowania i składania wniosków o dotacje unijne. Każdy projekt wniosku o dotacje unijne można przekonsultować z przedstawicielami ABIS, którzy dysponują w tym obszarze wiedzą i dużym doświadczeniem.

- ABIS Webinar Series – cykl webinariów dla członków ABIS prowadzonych przez pracowników naukowych i firmy partnerskie. Każdy członek organizacji może wziąć udział, a także zadeklarować chęć poprowadzenia webinarium na zaproponowany przez siebie temat.

- ABIS Annual Colloqium – doroczna konferencja koncentrująca uwagę uczestników na wybranym obszarze zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku ABIS Annual Colloqium odbędzie się w Brukseli dniach 15-16 listopada w Brukseli, a tematem przewodnim konferencji będzie „Partnerstwo biznesowo-naukowe na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju ogłoszonych przez ONZ”.

- Knowledge Into Action Forum – coroczne spotkanie dla członków ABIS umożliwiające poznanie się, nawiązanie relacji i rozpoczęcie współpracy.

 

Ponadto ABIS cały czas podejmuje szereg dodatkowych inicjatyw. Jedną z nich było np. stworzenie zespołu badawczego składającego się z przedstawicieli partnerów akademickich, który przygotował zestaw edukacyjnych studiów przypadku nt. ”Best CSR Practice: Central And Eastern Europe Case Studies”. 

 

Strona ABIS: https://www.abis-global.org/

 

 ​

Archiwum

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Masz pytanie?

 
 
Zadaj pytanie:
Telefon:
E-mail:
Imię i nazwisko:
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Masz Pytanie?

Wypełnij formularz dostępny on-line. Kliknij NAPISZ.