Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje :

Konsultacje – Katedra Teorii Zarządzania | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

KZiF - Katedra Teorii Zarządzania - Konsultacje
 

 Konsultacje

 
  KONSULTACJE 

adres: Madalińskiego 6/8, pokoje 325,327,329

                       

prof. dr hab. Maria Aluchna 

 

środa 15.30-16.30 - pok. 329

kontakt mailowy

Maria.Alucha@sgh.waw.pl

Najbliższe konsultacje w dniu 01.06.2022 odbędą się  w sali 213 bud. "A"


dr hab. prof. SGH Grażyna Aniszewska-​Banaś

środa 15.00-16.00 MS Teams

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

Grazyna.Aniszewska@sgh.waw.pl

dr  prof. SGH Piotr Bołtuć kontakt mailowy
pboltu@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH Urszula Ornarowicz

- środa, godz. 10.30-11.30, s. 106A

- dla studentów studiów niestacjonarnych sobotnio-niedzielnych - w trybie studiów magisterskich,  dla osób umówionych, bezpośrednio po wykładzie, sobota od godz. 15.10 (wykład w sali 213A)

kontakt mailowy

Urszula.Ornarowicz@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH Rafał Mrówka

wtorek 14.15-15.00 pok. 325 bud."M" lub MS Teams.

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

Rafał.Mrówka@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH(em) Piotr Płoszajski kontakt mailowy​
Piotr.Ploszajski@sgh.waw.pl

​dr hab. prof. SGH Mikołaj Pindelski

Piątek 14.30 MS Teams.

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy​

Mikolaj.Pindelski@sgh.waw.pl


dr Dominika Bosek-Rak kontakt mailowy​
Dominika.Bosek-Rak@sgh.waw.pl

dr Maria Roszkowska-Menkes kontakt mailowy​
Maria.Roszkowska-Menkes@sgh.waw.pl
dr Tomasz Serwański 

wtorek 12.15-13.15pok. 325 bud."M" lub MS Teams.

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

Tomasz.Serwanski@sgh.waw.pl                  

dr Justyna Szumniak-Samolej

czwartek godz. 11.00  MS Teams​

kontakt mailowy​
Justyna.Szumniak-Samolej@sgh.waw.pl