Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Konsultacje :

Konsultacje – Katedra Teorii Zarządzania | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

KZiF - Katedra Teorii Zarządzania - Konsultacje
 

 Konsultacje

 
  KONSULTACJE 

adres: Madalińskiego 6/8, pokoje 325,327,329

                       


 prof. dr hab. Maria Aluchna





                           

                środa 14.00-15.00

W dniu: 5.10, 12.10, 26, 10, 9.11, 23.11, 14.12, 21.12 i 11.01 w Klubie "Jajko" - bud. "G".

W pozostałe środy w Katedrze - pok. 329

 kontakt mailowy                                                         Maria.Aluchna@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH Grażyna Aniszewska-​Banaś

MS Teams

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

Grazyna.Aniszewska@sgh.waw.pl

dr  prof. SGH Piotr Bołtuć kontakt mailowy
pboltu@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH Urszula Ornarowicz


kontakt mailowy

                   Urszula.Ornarowicz@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH Rafał Mrówka

MS Teams

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

 Rafal.Mrowka@sgh.waw.pl

dr hab. prof. SGH(em) Piotr Płoszajski kontakt mailowy​
Piotr.Ploszajski@sgh.waw.pl

​dr hab. prof. SGH Mikołaj Pindelski

MS Teams

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy

 Mikolaj.Pindelski@sgh.waw.pl

dr Dominika Bosek-Rak kontakt mailowy​
Dominika.Bosek-Rak@sgh.waw.pl

dr Maria Roszkowska-Menkes kontakt mailowy​
Maria.Roszkowska-Menkes@sgh.waw.pl
dr Krzysztof Melnarowicz
kntakt mailowy
kmelna@sgh.waw.pl
​​
dr Tomasz Serwański 

środa 14.00-15.00 pok. 325 bud."M" lub MS Teams

                          proszę o wcześniejszy kontakt mailowy
                                 ​Tomasz.Serwanski@sgh.waw.pl
dr Justyna Szumniak-Samolej

MS Teams

proszę o wcześniejszy kontakt mailowy​

Justyna.Szumniak-Samolej@sgh.waw.pl