Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
Zakład Filozofii : Zakład Filozofii | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
KES - Zakład Filozofii
 

 

 

hustle — kopia(1).png

Kierownikiem Zakładu jest dr hab. Justyna Nowotniak - Poręba, prof. SGH. Zespół składa się z pracowników naukowych o różnorodnych specjalizacjach badawczych: od historii filozofii, poprzez teorię poznania, filozofię moralności i etykę życia gospodarczego, aż po problemy filozofii analitycznej, filozofii języka, logiki i metodologii nauk.

 

 Informacje

 

"W kręgu ideologii". Nowa publikacja w Zakładzie Filozofii

Ukazała się nowa monografia wieloautorska pod redakcją dr hab. Justyny Nowotniak pt. "W kręgu ideologii". Praca została opublikowana nakładem Oficyny Wydawniczej SGH.

więcej

Struktury uzasadniania

Miło nam poinformować, że ukazała się nowa monografia naszego kolegi, dr. Jacka Ziobrowskiego. Książka pt. "Struktury uzasadniania" została opublikowana w 2019 r. nakładem wydawnictwa Scholar.

więcej

Konferencja "Etyka-dyskurs-ideologia"

Zakład Filozofii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. "Etyka-dyskurs-ideologia", która odbędzie się w dniu 19.04.2018 r. w gmachu głównym uczelni w sali 152 (budynek G, I piętro).

więcej

Grant naukowy JM Rektora SGH dla pracownika naszego zakładu

JM Rektor SGH przyznał dr Ewie Rosiak-Ziębie z Zakładu Filozofii grant naukowy za artykuł w wysoko punktowanym czasopiśmie naukowym w 2019 r.

więcej

Badania statutowe 2019

W roku 2019 w Zakładzie Filozofii kontynuowane będą badania z lat poprzednich. Tytuł badań: „Intersubiektywność. Źródła, struktury, funkcje”.

więcej

Badania statutowe 2018

W roku 2018 w Zakładzie Filozofii kontynuowane będą badania z lat poprzednich. Tytuł badań: „Intersubiektywność. Źródła, struktury, funkcje”.

więcej

 
 
 

 Wydarzenia